• est flag
  • fin flag
  • rus flag
  • eng flag
Ostukorv on tühi

Otsingu abi

Otsing aitab säästa sinu aega.
Sul tuleb valida Helme materjal ning seejärel võid täpsustada valikut nii kuju, tüübi, värvi, pinnakatte kui ka tootja järgi. Täpsustused ei ole kohustuslikud: näit valides "Puust" ja "Punased", näed sa kõiki Helmic''u puithelmeid mis on punast värvi, sõltumata suurusest, tootjast või pinnakattest.
Valides klikka piltidega ekraaninuppudele: Peale igat klikki muutuvad võimalused kitsamaks ja täpsemaks. Tumedad nupud märgivad tooterühmi, mis antud valikus ei osale või hetkel Helmic'us saadaval ei ole.
Kui sa oled klikkinud sulle olulised helme või helmetarviku omadused, siis otsingu käivitamiseks vajuta klaviatuuril Enter või lehekülje all olevale "OK Otsin" nuppu. Otsingu tulemuseks on kõik tooted, mis vastavad sinu valikule. Otsingu tulemused kuvatakse 3 pilditulbana. Soovides lähemalt tutvuda või osta mingit toodet, klikka vastavale pildile > ja sa jõuad tellimisleheküljele.
Tellimisleheküljel saad sisestada tellimuse. Kui helmes või tarvik ei vastanud siiski sinu soovidele, siis tellimislehekülje all küsitakse sinu käest, et mis omaduste pärast sulle see helmes/tarvik meeldis, Iga fraas lauses toimib vastava otsinguna: näit: vajutades "Puidust", näed sa kõiki Helmic'u puithelmeid ja vajutades "Punased", näed sa Helmic'u kõiki helmeid, mis on punast värvi.

Otsingu tühistamiseks või uue alustamiseks klikka otsingu alguses asuvat sinist kaarti kirjaga "Tühista otsing

Helmic'u avalehekülje vasakus servas olev tootepuu võimaldab ka harjumuspärast  ostukeskkonna kasutamist.

Kui Helmic sind täna ei saanud aidata, siis täname siiski huvi tundmast ja külastage meid jälle! Helmic on kiirelt arenev keskkond kuhu lisandub mitukümmend toodet päevas.
Aadress: OÜ Karnaluks, K.A. Hermanni 1/Tartu mnt. 63, Tallinn 10115, Eesti/Estonia, EU | Telefon: +372- 601 3373 | Telefax: +372- 601 3373 | e-mail: info@KL24.ee Avatud: Esmaspäev - Reede: kl. 9.00-17.00 ja Laupäeval kl. 9.00-15.00


Supported payment methods